Aktualitások‎ > ‎

Fogadónap november 2-án!

Gabriella Jászné Erdei, 2020. okt. 20. 4:18   [ 2020. okt. 20. 4:45 frissítve ]
Tisztelt Szülők!

November 2-án, hétfőn 17:00-től 19:00 óráig fogadónapot tartunk. A részvétel regisztrációhoz kötött.

Kérem, a felsős szaktanároknak e-mailben jelezzék, amennyiben beszélni szeretnének velük. Használják ki a lehetőséget a találkozásra, a megbeszélésre!

Összes pedagógus
elérhetősége:


Név e-mail
1. Antalné Kármán Csilla antalnekcs@ady-gyal.hu
2. Arató Zoltánné (Judit néni) aratonejudit@ady-gyal.hu
3. Balázsné Bényi Erika benyierika@ady-gyal.hu
4. Barna-Konc Csilla barna.konc.csilla@ady-gyal.hu
5. Barna Lászlóné (Klári néni) barnalaszlone@ady-gyal.hu
6. Billinger Judit billingerjudit@ady-gyal.hu
7. Bodó Erzsébet bodoerzsi@ady-gyal.hu
8. Bognár Andrea Gabriella andrea.bognar@ady-gyal.hu
9. Csákné Kuzbelt Adrienne kuzbelt.adrienne@ady-gyal.hu
10. Csősz-Rada Beáta csoszradabeata@ady-gyal.hu
11. Demeter Zoltán demeter.zoltan@ady-gyal.hu
12. Diós István Péter diospeter@ady-gyal.hu
13. Diószegi Zoltán Imréné (Ildikó néni) dioszegineildiko@ady-gyal.hu
14. Domokos-Baka Erzsébet domokosbakae@ady-gyal.hu
15. Farkas Attila farkasattila@ady-gyal.hu
16. Fekete Larissza feketelarissza@ady-gyal.hu
17. Gazdikné Kasa Csilla kasa@ady-gyal.hu
18. Husztiné Tofán Mónika tofanmonika@ady-gyal.hu
19. Jakabné Cseh Szilvia irhattok@gmail.com
20. Kántor László Barnabásné (Kriszti néni) kantorl@agy-gyal.hu
21. Karasi Éva karasieva@ady-gyal.hu
22. Katona Gábor katonagabor@ady-gyal.hu
23. Keresztes Ágnes keresztesagnes@ady-gyal.hu
24. Kiss Tamás kiss.tamas@ady-gyal.hu
25. Koblencz Attiláné (Böbe néni) koblencz.attilane@ady-gyal.hu
26. Kovács Viktória Vilma kovacsviktoria@ady-gyal.hu
27. László Timea laszlotimea@ady-gyal.hu
28. Légrádi Andrea legradiandrea@ady-gyal.hu
29. Lippóy László István lippoylaszlo@ady-gyal.hu
30. Míg-Patai Viktória Krisztina migpataiviktoria@ady-gyal.hu
31. Nagy Alíz nagyaliz@ady-gyal.hu
32. Negret-Kató Agneta katoagnes@ady-gyal.hu
33. Novacsek-Diószegi Réka dioszegireka@gmail.com
34. Pirisi Katalin pirisikatalin@ady-gyal.hu
35. Pocsai Rajmund pocsai.rajmund@ady-gyal.hu
36. Rózsa Alíz Zsuzsanna rozsaa@ady-gyal.hu
37. Sáhi László sahi.laszlo@ady-gyal.hu
38. Sápi Edit Zita olahnese@ady-gyal.hu
39. Simon Adalbert simona@ady-gyal.hu
40. Simonné Házman Terézia simonneht@ady-gyal.hu
41. Szabados Gizella Zsuzsanna szabados.zsuzsa@ady-gyal.hu
42. Szabó György szabogyorgy@ady-gyal.hu
43. Szabóné Fehér Yvett szabonefeheryvett@ady-gyal.hu
44. Szabóné Tóth Tímea Mária szabonetimea@ady-gyal.hu
45. Szabóné Valu Ágnes valu@ady-gyal.hu
46. Szaniszló Veronika szaniszloveronika@ady-gyal.hu
47. Szentmártoni Bianka szentmartoni.bianka@ady-gyal.hu
48. Talpai Ildikó talpaiildiko@ady-gyal.hu
49. Templom Mária maria.templom@ady-gyal.hu
50. Török Ilona Mária bak59@freemail.hu
51. Végh Gyöngyi veghgy@ady-gyal.hu







                                                                                        Gazdikné Kasa Csilla
                                                                                                igazgató





Comments